Daisypath Anniversary tickers زندگی که فقط یک بار است و بس - دنیایی به رنگ یاسی

دنیایی به رنگ یاسی

زندگی یعنی زنده و پاک زیستن و لمس حقایق بی نظیر هستی و بهترین استفاده از این هدیه ملکوتی وشکرگزاری

درباره من
یاس بنفش
در طول زندگی ام معنویت و اتصال با خدا و درک حقایق هستی برایم از همه چیز مهم تر است و همیشه عاشقانه به دنبال آموختن در راستای علوم معنوی هستم. ------------------------------------------- برنده لوح تقدیر و هدیه پرشین بلاگ رتبه 2 پرترافیک ترین وبلاگ سال 90 پرشین بلاگ سومین دوره جشنواره وبلاگهای بانوان ------------------------------------------- برنده لوح تقدیر و رتبه 17 رای گیری وبلاگ های برتر بانوان سال 90
نویسندگان
برگه ها
نویسنده: یاس بنفش
تاریخ: ۱۳٩٢/٤/٢٧

وقتی توی این وبلاگ میام حس دوست داشتن و شمردن نعمتهای خدا رو به یادم میاره.

حس دوستهایی که هرگز ندیدم ولی خیلی چیزها ازشون یاد گرفتم.

اینجا  اتاق آرامش منه .که وقتی این تو هستم یادم میاد نعمتهای خدا که لذت بخش ترینشون آرامش درونی بود.

این روزها همونطور که گفتم دارم کارهایی رو دنبال میکنم که عاشقانه دوست دارم. شنیدم چون عمر کوتاه است و زمان سریع میگذرد بهتره برای شکوفایی و دونستن اینکه برای چه کاری ساخته شدیم باید دنبال عاشقانه هامون بریم. 

راستی قالب وبلاگ مشکل ندارد؟ برای خودم باز نمیشود. 

تپل قول داده کمکم کنه. با اندک پس اندازی که دارم یک سری دیگه وسیله نقاشی خریدم که آرزوی دیرینه ام را عملی کنم. 

میدونم شاید خیلی ها این کار میکنند و برایشون عادی است .یعنی از احساساتشون نقاشی میکنند و نمایشگاه میزنند.ولی من تا به حال این کار را نکردم . به قول محمود معظمی چون جراتش رو نداشتم.

دنبال آرزوهای قلبی رفتن و تلاش کردن برای ان جرات میخواد.

البته وقتش رو هم هیچ وقت نداشتم.چون همیشه شاغل بودم.ولی حالا شاید فرصتی باشد که بتونم این آرزوم رو انجام بدم و این نقاشی ها را با بقیه شریک شوم. جمع کردن اینهمه تابلو که پشت کمد گذاشتم برای من چه سودی داره.وقتی مادربزرگ نگین فوت کرد .نگین برای من یک جعبه قدیمی منبت کاری شده و دو تا کیف قدیمی خیلی نو آورد . از خانه مادربزرگش . چون من خواب مادربزرگش را دیده بودم. و او بخاطر این ارتباط این هدیه ها را به من داد.  و من هربار آن  جعبه را نگاه میکنم یادم می آید که چقدر زود دیر میشود. و کفن ما هیچ جیبی ندارد. باید تلاش کنیم و زندگی خوبی داشته باشیم و یادگارهای زیبا برای بازمانده ها بگذاریم.   هرچند همیشه من اینگونه خواستم زندگی کنم خیلی وقتها سیاهی به روحم غلبه میکند و من دیگه من نیستم. و حالا به کمک این وبلاگ میخواهم برگردم به زمانی که فقط به خوبی های زندگی فکر میکردم و بس.

 

 آیا کسی کلاس عرفان - حافظ خوانی - یا کلاسی مشابه مثل مدیتیشن یا هرگونه کلاسی آموزشی میشناسد؟شدیدا نیاز دارم که چنین کلاسهایی بروم.

 

 

 

 

 

 

 


برچسب ها
     
ابزارک های وبلاگ
قالب وبلاگ

RSS