اصلا کاری نکرده است

زندگی حادثه است و ماجرا -.....عجبا وقت هایی هست که مثلا یک نفر سرزنش ات میکند که چرا فلان اتفاق برای تو افتاد. 

یا چرا فلان جا اینطور شد.

خوب من همیشه تو دلم میخندم از کسایی که فکر میکنن زندگی باید یک روتین ثابت باشه و همه چیز تعریف شده و اگر غیر منتظره ای پیش بیاد حتما یک جای کار میلنگه . 

منم میگم : زندگی حادثه است و ماجراست . ماجراجویی عظیم .

نه بشین و بلند شو - نه بخواب - بیدار شو.- نه به این سادگی. 

مسیرهایی هست که ما باید طی کنیم هرچند میدونیم ریسک داره . دره های عمیق داره . ولی مسیر زندگی را ما طی میکنیم.

از نظر خودم زندگی کسی که مثلا کارمند ثابت اداره  بوده ( که انها هم غیر منتظره دارند) با یک تاجر فعال با چند بیزینس مختلف یکی نیست.

دنیای اون کارمند متفاوت است از دنیای اون تاجر.

یادمه یک روز پدر آن تاجر در جلوی کارمند ارشدش که کلا 14 سال آنجا مشغول بود داشت آن تاجر ماجراجو را به شدت تنبیه و مواخذه میکرد. که چرا فلان کار را کردی. چرا کالاها اینطور و آنطور شد .

کارمند ارشد هم با نگاهی مدبرانه و خیلی شیک و مجلسی به فرزند تاجر می نگریست .

با اینکه هرگز در زندگی اش پایش را از درب آن شرکت بیرون نگذاشته بود و خودش تجارت خودش را راه نینداخته بود - خودش ریسک نکرده بود. خودش تشکیل خانواده نداده بود و خانه مستقل نداشت . چطور می توانست زندگی خودش را با او مقایسه کند و به نظر قدری خوشحال بود چون شکست ها و تجربه های آن تاجر را نداشت و میگفت من هرگز شکست نخوردم. با قیافه ای حق به جانب و با مفتخر بود  که مثلا موفق تر و زرنگ تر بوده است .

در واقع  اصلا کاری نکرده است که شکست یا تجربه ای داشته باشد.

اصلا دوستان و شرکای زیادی نداشته است که در بین آن ها یک نفر تو زرد باشد. 

 

/ 7 نظر / 142 بازدید
سلام www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد سايت ما اين است يادتون نره به جاي دات کام فارسي .com بزنيد updapدات کام با تشکر[گل] [گل]

بنفش

سلام خانوم خوبین خوشین؟ من خودم از این همه شباهتی که آدرس وبلاگم و اسم و اینام با شما داره در شگفتم ! الانم یکی از دوستای جدیدم بهم گفت که یاد شما افتاده کلی برام جالب بود!!!! [تعجب][قلب]

ورزش بانوان

سایت ورزش بانوان به آدرس اینترنتی http://varzeshebanovan.com بعنوان اولین رسانه ورزشی بانوان ایران، با هدف انعکاس و انتشار اخبار، وقایع، مشکلات و موانع ورزش بانوان راه اندازی شده است.

روناک

آخ جون....یاسی جون برگشتی عاشقتم من ازخواننده های خاموشت هستم

روناک

آخ جون....یاسی جون برگشتی عاشقتم من ازخواننده های خاموشت هستم

روناک

آخ جون....یاسی جون برگشتی عاشقتم من ازخواننده های خاموشت هستم

نیها

سلام بهم سربزن وب خیلی جالبی داری