زندگی که فقط یک بار است و بس

وقتی توی این وبلاگ میام حس دوست داشتن و شمردن نعمتهای خدا رو به یادم میاره.

حس دوستهایی که هرگز ندیدم ولی خیلی چیزها ازشون یاد گرفتم.

اینجا  اتاق آرامش منه .که وقتی این تو هستم یادم میاد نعمتهای خدا که لذت بخش ترینشون آرامش درونی بود.

این روزها همونطور که گفتم دارم کارهایی رو دنبال میکنم که عاشقانه دوست دارم. شنیدم چون عمر کوتاه است و زمان سریع میگذرد بهتره برای شکوفایی و دونستن اینکه برای چه کاری ساخته شدیم باید دنبال عاشقانه هامون بریم. 

راستی قالب وبلاگ مشکل ندارد؟ برای خودم باز نمیشود. 

تپل قول داده کمکم کنه. با اندک پس اندازی که دارم یک سری دیگه وسیله نقاشی خریدم که آرزوی دیرینه ام را عملی کنم. 

میدونم شاید خیلی ها این کار میکنند و برایشون عادی است .یعنی از احساساتشون نقاشی میکنند و نمایشگاه میزنند.ولی من تا به حال این کار را نکردم . به قول محمود معظمی چون جراتش رو نداشتم.

دنبال آرزوهای قلبی رفتن و تلاش کردن برای ان جرات میخواد.

البته وقتش رو هم هیچ وقت نداشتم.چون همیشه شاغل بودم.ولی حالا شاید فرصتی باشد که بتونم این آرزوم رو انجام بدم و این نقاشی ها را با بقیه شریک شوم. جمع کردن اینهمه تابلو که پشت کمد گذاشتم برای من چه سودی داره.وقتی مادربزرگ نگین فوت کرد .نگین برای من یک جعبه قدیمی منبت کاری شده و دو تا کیف قدیمی خیلی نو آورد . از خانه مادربزرگش . چون من خواب مادربزرگش را دیده بودم. و او بخاطر این ارتباط این هدیه ها را به من داد.  و من هربار آن  جعبه را نگاه میکنم یادم می آید که چقدر زود دیر میشود. و کفن ما هیچ جیبی ندارد. باید تلاش کنیم و زندگی خوبی داشته باشیم و یادگارهای زیبا برای بازمانده ها بگذاریم.   هرچند همیشه من اینگونه خواستم زندگی کنم خیلی وقتها سیاهی به روحم غلبه میکند و من دیگه من نیستم. و حالا به کمک این وبلاگ میخواهم برگردم به زمانی که فقط به خوبی های زندگی فکر میکردم و بس.

 

 آیا کسی کلاس عرفان - حافظ خوانی - یا کلاسی مشابه مثل مدیتیشن یا هرگونه کلاسی آموزشی میشناسد؟شدیدا نیاز دارم که چنین کلاسهایی بروم.

 

 

 

 

 

 

 

/ 10 نظر / 16 بازدید
پیراشکی عشق

یاسی این قالبت یه حس ارامشی به ادم میده.(مخصوصا این عکس سمت چپ) اینکه تو این دنیا یه یاسی هست که قراره از این به بعد بیشتر باشه. ..مثل قدیما که با حرفاش و کاراش کلی به آدم انگیزه و انرژی میداد.

کمند

سلام عزیزم.بازگشتت به خونه قدیمی مبارک باشه.خوبی؟چه خبرا؟خیلی وقته ازت بیخبرم.پیشاپیش نمایشگاهت مبارک باشه عزیزم من استاد روانشناسیم یه سری دوره های مختلف خودشناسی و خودآگاهی و ... داره.برای من خیلی جالب و دوست داشتنی بود.هر دوره تقریبا 3روز کامل از صبح تا شب رو میخواد.نمیدونم به دردت میخوره یا نه؟

آبجی

سلام عزیزه دلم صبح زیبات بخیرو شادی و نور دقیقاااااااااااا کوتاست خیلی کوتاه یه روزی اگه البته داشته باشیم باقیمونده های ما رو به یادگاری می دن .... که البته کاش باشه که بدن ....

بنفشه بانو

سلام بانوي ياسي رنگ من چه قدر خوشحالم كه دوباره مي نويس ي و هستي اينجا من خيلي از حال هاي خوبم الانم رو مديون تو هستم عزيزم باش و بنويس و زندگي كن و لذت ببر و آروووووم باش پر حس هاي خوب دوست دارم

مریم

سلام یاسی چقدر به موقع آمدی خیلی دلم برات تنگ شده بود خوشحالم که هستی و دوباره شروع میکنی

maryam

salam mamnoon k bazam mineviisin o mitoonim az neveshtehatoon estefade koniim rasti man kanoon yoga k too zafar hast sabte nam kardam be nazaretoon classash khobe?? albate terme 1 hastam

alma

این قافله عمر عجب می گذرد دریاب دمی که با طرب می گذرد

کمند

یاسی جونم استادم ایران نیست 3هفته دیگه برمیگرده.اومد و برنامه کلاساش رو پرسیدم بهت شماره و همه چیشو میدم

شیدا

کلاس های فرادرمانی رو رفتی تا حالا؟ تأییدشون می کنی؟ عرفان حلقه و ارتباط با شعور کیهانی رو؟